× Domov

Individuálne cvičenie s profesionálnym trénerom

Ohľadne cvičenia, stravovania alebo doplnkov výživy Vám ochotne poradí náš tím odborníkov s bohatými skúsenosťami a dlhoročnou praxou. Pomôžeme Vám vypracovať osobný tréningový alebo stravovací plán, vďaka ktorému ľahšie dosiahnete svoj vysnívaný cieľ.

Roman Kopčan

Roman Kopčan

Ahojte, volám sa Roman Kopčan. Okrem toho, že som majiteľom Fitness Centra Amadeus, som trénerom fitness a kulturistiky 1. stupňa. Športu sa venujem celý svoj život a ako vravím svojim klientom, cvičte preto, aby ste boli zdraví a dobre sa cítili, pretože v dnešnej uponáhľanej dobe začína byť pohyb luxusom. No a to, že budete aj skvelo vyzerať, je už len príjemný bonus. A prečo vlastne cvičiť? Pretože vďaka cvičeniu sa vaša lepšia fyzická kondícia prejaví nielen opticky, ale čo je podľa mňa oveľa dôležitejšie, aj vyššou fyzickou a psychickou odolnosťou, stálym dostatkom energie, zlepšením imunity, lepšou odolnosťou voči zraneniam a rýchlejšou regeneráciou.

Milan Bajzík
Milan Bajzík

Ahojte, moje meno je Milan a som certifikovaný tréner I. stupňa kulturistiky, fitness a silového trojboja a taktiež aktívny kulturista. Zameriavam sa nielen na budovanie svalovej hmoty, ale som aj špecialista na redukciu telesného tuku. Poskytujem 10 ročné skúsenosti a odborné poradenstvo v oblasti zdravej výživy, fyzioterapie a chiropraxie. Som certifikovaným odborníkom v oblasti suplementácie športových doplnkov. V minulosti som sa aktívne venoval bojovým športom, ktoré sú dodnes moje hobby. Nezáleží na veku, ani na pohlaví. Ak potrebuješ nabrať svaly, zhodiť tuk, zlepšiť kondíciu, alebo vytvarovať problémové partie, dovediem ťa k vytúženému cieľu.

Gabriela Ježíková
Gabriela Ježíková

Volám sa Gabriela Ježíková, som trenerka a rozhodkyňa vo fitnes a kulturistike. Vediem skupinové, ale aj individuálne tréningy. Venujem sa ženám, ktoré chcú schudnúť alebo vytvarovať svoju postavu. Taktiež vypracujem jedálniček a nastavím stravu na mieru. Poradím aj pri detoxikačných kúrach na očistenie organizmu.

Maroš Kirsch
Maroš Kirsch

Ahojte, moje meno je Maroš Kirsch a venujem sa MMA ako reprezentant Laugaricio combat clubu. Medzi moje najväčšie doterajšie úspechy patrí víťazstvo na turnaji XFN 9 v Nitre. Mojím cieľom je ponúknuť skupinové tréningy mládeži pozostávajúce z MMA, boxu, kondičného boxu a zápasenia. Pri tomto športe sa formuje nielen postava, ale aj charakter, tak neseď doma a poď makať. Ponúkam aj súkromné tréningy.

Timotej Uriča

Timotej Uriča

Čaute, volám sa Timotej a som tréner 2. stupňa vo fitness. V minulosti som sa venoval bojovým športom, boxu a thaiskému boxu. Posledných 5 rokov sa venujem hlavne bodybuildingu a silovému trojboju. Ponúkam tréningy zamerané na redukciu tuku, naberaniu svalovej hmoty, spevnenie postavy a tréningy zamerané na silový rozvoj, taktiež vypracovanie jedálničkov na mieru . Medzi moje úspechy patrí súťaženie vo fitness vo federáciach IBFF, IBFA a NABBA. Ak chceš zapracovať na svojej postave, chceš začať trénovať, alebo nevieš ako sa správne stravovať, pomôžem ti dosiahnuť tvoj cieľ. Dôvodom prečo cvičím ja, je kvalita života, ktorú si potom užívam✌🏻😉